Öğrenmeyi ve bilgi paylaşımını seven bir yapım var. Bu sebeple bloğumun sloganı “Kumbaramda Ne Varsa Sizindir…”

blogcan-eski antakya sokakları
eski antakya sokakları

Dinlerin, medeniyetlerin ve lezzetlerin beşiği Antakya’da doğdum. Bilmem kaç yüz yıllık eski taş duvarlı dar sokaklarında koştum oynadım. Farklı inanışlara mensup arkadaşlar edindim. Adını bile duymadığınız baharatlar ve kökeni çok eskilere dayanan lezzetler ile tanıştım.

Yemek tarifleri bölümünü eşimle birlikte hazırladığımız has Antakya lezzetleri ile şenlendireceğiz. Künefesinden hiç duyulmamış yemeklerine kadar resimli, videolu onlarca tarifi sizler için hazırlamak ve paylaşmak amacındayız.

Kamu sektöründe çalışmaktayım. Uzun bir süre Bilişim personeli olarak görev yaptım. Birçok programlama dili öğrendim ve çeşitli yazılımlar geliştirdim. Bildiğim bazı programlama dilleri : C#, JAVA, PHP, web tasarım ve programlama üzerine eğitimler aldım ve bir çok web tabanlı uygulama geliştirdim. Worpress gibi hazır sistemler üzerinde oldukça tecrübeliyim. Teknoloji ile sürekli içli dışlı olduğumdan uygun kategoriler altında Teknoloji-Bilgisayar-Bilişim-Yazılım üzerine herkesin anlayacağı bir dille hazırladığım faydalı yazılar bulabilirsiniz.

Bunların yanı sıra mavilere sevdalı bir dalgıcım. Tek nefesle derinlere dalarak balık avcılığı yapıyorum. Bu sporun ismi serbest dalış ve zıpkınla balık avı. Özellikle dalış ve balık avı merakınız varsa beni takip edin. Çünkü bu kategoride çok keyifli yazılarla birlikte olacağız.

Ve son olarak olmazsa olmazlarımdan müzik. Bitmek bilmeyen bir enstrüman merakım var müziğe olan ilgim hiç bir zaman bitmedi. Klasik-Elektro Gitar ve bağlama (kısa sap) çalabiliyorum. Ayrıca ney üflemek benim için huzura yolculuk demek.

Şimdilik hepsi bu kadar.

Sending
Kullanıcı Değerlendirmesi
0 (0 votes)